Tuesday, March 18, 2014

153 päeva Aafrikas.

Nägin just seda numbrit ja mõtlesin, et kuidas nii kaua....

Viimased viis nädalat on möödunud väga kiiresti. Need olid Kaie viimased nädalad Keenias ning midagi sellist me ka aimasime, et need mööduvad kiirelt ja põnevalt, kuid ei tule vist üllatusena, et suurem osa plaane, mida me selleks ajaks tegime, muutusid. Välja arvatud tööalased plaanid. Kui enne Kaie äraminekut oma tööplaanide listi üle lugesime, avastasime, et kuigi see oli pikk ja tundus algselt ka veidi suure tüki hammustamisena, siis me olime kõigega sealt listist hakkama saanud. Isiklike tegemiste list oli ka päris põnev, näiteks plaanisime hakata käima (jälle) trennis, liituda Keenia autokooliga, veeta ühe päeva Aafrika koolis ning süüa põnevaid ja (Kaiel) veel proovimata toite, kuid need asjad jäid veidi soiku. Ja me ei ole selle pärast üldse kurvad. Nimelt juhtus hoopis midagi Keenia kohta üllatavat ja me leidsime endale hoopis sõbrad.
Niisiis. Lisaks sellele, et me viimase 5 nädala jooksul kõigepealt 4 nädala jooksul töötasime hullunult, võttes kokku vaid 4 puhkepäeva ning absoluutselt kõik oma eesmärgid saavutasime, veetsime me oma vaba aja uute sõpradega.

Kaie läks ära pühapäeval ning kuna ma ei saa siia oma limiteeritud aja, elektri ja interneti tõttu viie nädala kokkuvõtet teha, siis alustame lõpust ja näitan teile pilte Kaie viimasest päevast Keenias.

Tsau Kaie!
Ära siis nuta onju :)

1 comment:

  1. Ma võtan nüüd nurgas looteasendi sisse ja nutan kolm päeva

    ReplyDelete