Sunday, October 27, 2013

10 päeva Aafrikat

Olen väga rahul esimese kümne päevaga Aafrikas... need on läinud väga sujuvalt. Olen osanud oma kogemuse edukalt reisiplaneerimisse panna ja olen tulemusega rahul. Eriti rahul olin eile, kui kõik läks plaanikohaselt. Alates sellest, et sõime Victoria järve ääres väga ägedas söögikohas kala, lõpetades sellega, et jõudsime kohale täpselt sellel ajal, mida ma hommikul planeerinud olin (Keenias on planeerimine üsna võimatu) ning täpselt see reisifirma agent oli mul juba hotelli uksel vastas, kelle käest ma safarid bookida tahtsin. Safaribuss oli täna ka täpselt õigel ajal ees.

Istun basseini ääres wifi-s ja joon külma picanat. Kohevarsti Nairobisse ja siis jälle tagasi Lääne-Keeniasse. Juhtunud on palju, aga olen hetkel veel selles juhtumiste voo sees ning kirjutada ja kirjledada on raske. Võib-olla nädala pärast.

Ja siiski - midagi suutis mind Keenias ka seekord üllatada. Ühel päeval oli Nairobi kesklinna tänavanurgal maas vedelemas sadasid Keenia ID-kaarte ja üks mees koukis neid veel ja veel kõrvalolevast prügikastist välja. Mõned inimesed sorteerisid ID-kaarte, teised vaatasid veidi kaugemalt pealt. See on Keenia :)

No comments:

Post a Comment